Sıkça Sorulan Sorular

1- Üyelik gerekli mi?

Bireysel ya da kurumsal alışveriş yapabilmeniz ve düzenlediğimiz kampanyalardan haberdar olabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak aynı zamanda sonraki alışverişinizi de daha hızlı ve kolay verebilirsiniz. www.zeytinburnukitapcisi.com sitesine üyelik ücretsizdir. 18 yaşından küçük kişiler sitemizden alışveriş yapamaz.

2- Nasıl üye olabilirim?

Sitenin üst alanında bulunan Yeni Üyelik bağlantısına tıklayıp, ilgili formu doldurarak üyeliğinizi yaratabilirsiniz. Üye olurken doğru bilgiler vermeniz bizim için önemlidir. Bu bilgiler doğrultusunda siparişleriniz sorunsuz ulaşacaktır. Ayrıca dilerseniz, yine bu bilgilerle sadece size özel kampanyalar ve haberleri paylaşabiliriz.

3- Kredi kartı ile ödeme yapmak güvenli mi?

Sitemiz SSL Güvenlik Sertifikası sahibidir.
www.zeytinburnukitapcisi.com, hiç bir müşterisinin kredi kartı numarasını kayıt etmez. Üye girişi ve satın alma aşamasında girmiş olduğunuz tüm bilgiler 128 bit şifreleme ile ilgili sistemlere iletilir.

4- Bunların dışında bir sorum var, ne yapmalıyım?

Bu yardım belgesinde yer almayan soru, görüş ve önerileriniz için bilgi@zeytinburnukitapcisi.com adresine mail atarak veya 0212 413 11 84 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri departmanımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.