Gizlilik Sözleşmesi

www.zeytinburnukitapcisi.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

www.zeytinburnukitapcisi.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece www.zeytinburnukitapcisi.com bünyesinde kullanılmaktadır.

www.zeytinburnukitapcisi.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Kişisel bilgiler ifşa edilmez. www.zeytinburnukitapcisi.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçilerin hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Ad, soyad, mail, telefon, adres gibi kişisel bilgileri içermeyen bu istatistiksel bilgiler www.zeytinburnukitapcisi.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla www.zeytinburnukitapcisi.com iş ortakları ile yine www.zeytinburnukitapcisi.com üzerinde kullanılmak üzere paylaşılabilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üye bilgileri www.zeytinburnukitapcisi.com içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve www.zeytinburnukitapcisi.com çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri www.zeytinburnukitapcisi.com Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Bu durum haricinde hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

www.zeytinburnukitapcisi.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

www.zeytinburnukitapcisi.com'da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.


Gizlilik İlkemiz ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için www.zeytinburnukitapcisi.com adlı internet sitemizdeki iletişim sayfasında yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile www.zeytinburnukitapcisi.com ile irtibata geçebilirsiniz.